Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 945483 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 945483 2.35 Inch Ice Door Hinge Kit Corrosion-Resistant Support
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 945483 |
| Manufacturer Part # | 945483 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 945483 Hinge Kit T 15 1g1 Rt Middle
