Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 945226 5.25 Inch Light Cover Impact-Resistant OEM Plastic
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 945226 |
| Manufacturer Part # | 945226 |
| Height | 1.8" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 945226 Light Cover Tm/tr Cut From 891365