Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 945056 3.75 Inch Wire Harness 2 Relay Output with Durable Construction
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 945056 |
| Manufacturer Part # | 945056 |
| Height | 1.15" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 945056 Wire Harness Etc1h 2 Relay Output 36