Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 945039 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 945039 0.9 Inch Drier T 23dt Electric OEM Component Durable
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 945039 |
| Manufacturer Part # | 945039 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 945039 Drier T 23dt
