FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 945032 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 945032 15 Inch OEM Air-Cooled Compressor with Reliable Performance
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 945032 |
| Manufacturer Part # | 945032 |
| Height | 15" |
| Width | 15" |
| Depth | 18" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 945032 Compressor Emis30hhr 115v
