RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 945008-0000Y commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 945008-0000Y 6 Inch Yellow Indicator Light for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 945008-0000Y |
| Manufacturer Part # | 945008-0000Y |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 945008-0000Y Indicator Light Yellow