Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 944929 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 944929 51 1/2 Inch Wiper Gasket Kit for TRUE 3 Door GDM
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 944929 |
| Manufacturer Part # | 944929 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 51.25" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 944929 Wiper Gasket Kit 51 1/2 3 Door Gdm
