RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 944568-36A commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 944568-36A 14 Inch Stainless Steel Manifold Weldment for Fluid Distribution
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 944568-36A |
| Manufacturer Part # | 944568-36A |
| Height | 1.9" |
| Width | 14.3" |
| Depth | 23.2" |
| Weight | 1.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 944568-36A Manifold Weldment (36 In )