RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 944555-R cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 944555-R 3.1 Inch Solenoid Valve Right Gas OEM
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 944555-R |
| Manufacturer Part # | 944555-R |
| Height | 2.55" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 944555-R Solenoid Valve Right
