RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 944489-00030 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 944489-00030 Burner 7 Inch Stainless Steel 30000 Btu - Available
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 944489-00030 |
| Manufacturer Part # | 944489-00030 |
| Height | 3.5" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 29.5" |
| Weight | 9.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 944489-00030 Burner 30 000 Btu
