- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 944357-36 25 Inch Width Deflector Tray Stainless Steel with Heat Management
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 944357-36 |
| Manufacturer Part # | 944357-36 |
| Height | 3" |
| Width | 25" |
| Depth | 30" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 944357-36 36 Deflector Tray
