RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 944352-40072 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 944352-40072 72 Inch Backsplash Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 944352-40072 |
| Manufacturer Part # | 944352-40072 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 944352-40072 72 Backsplash