RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart floor model full size hot food display cases.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 944332 floor model full size hot food display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 944332 11 Inch Shield Thermocouple Stainless Steel with Reliable Performance
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 944332 |
| Manufacturer Part # | 944332 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 944332 Shield Thermocouple