FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 944250-0000A fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 944250-0000A 4 Inch Burner Vtec Stainless Steel Gas with Descriptors
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 944250-0000A |
| Manufacturer Part # | 944250-0000A |
| Height | 2.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 24" |
| Weight | 4.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 944250-0000A Burner Vtec
