- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 944246-0002S 5.75 Inch Reflector Outside Burner Heat Reflector
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 944246-0002S |
| Manufacturer Part # | 944246-0002S |
| Height | 0.85" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 20.65" |
| Weight | 1.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 944246-0002S Reflector Outside Burne R