RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 944224-36A fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 944224-36A 36 Inch Crumb Tray with Stainless Steel Finish
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 944224-36A |
| Manufacturer Part # | 944224-36A |
| Height | 5" |
| Width | 36" |
| Depth | 36" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 944224-36A Tray Ahp636 Crumb