RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 94420 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 94420 10 Inch Right-Hand Door Assembly Stainless Steel - OEM Replacement
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 94420 |
| Manufacturer Part # | 94420 |
| Height | 6.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 5.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 94420 Assy Rh Door Cfa 420
