FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 9442-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM 9442-1 6.7 Inch Water Filter Cartridge Kit for Commercial Use
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 9442-1 |
| Manufacturer Part # | 9442-1 |
| Height | 6.65" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 17.4" |
| Weight | 4.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 9442-1 Water Filter Cartridge Kit