RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 944173 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 944173 2.9 Inch Bracket Yoke Support Stainless Steel for Equipment Stability
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 944173 |
| Manufacturer Part # | 944173 |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 944173 Bracket Yoke Support