RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 944122-0000R commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 944122-0000R Tube Acb Right Pilot Gas Component for Vulcan Hart
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 944122-0000R |
| Manufacturer Part # | 944122-0000R |
| Height | 2.4" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 944122-0000R Tube Acb Right Pilot
