Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 943283 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 943283 13 Inch Condenser Shroud Galvanized Steel for 49f/72f
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 943283 |
| Manufacturer Part # | 943283 |
| Height | 7" |
| Width | 13" |
| Depth | 33" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 943283 Cond Shroud Gdm 49f/72f Lae T 49fg Galv