Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 943174 0.85 Inch Gray 6 Pole OEM Connector
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 943174 |
| Manufacturer Part # | 943174 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 943174 Connector Omc1f06001 G 6 Pole Gray Lae
