RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 9431-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM 9431-1 1.75 Inch Knob Gas Cooking Equipment Accessory Metal
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 9431-1 |
| Manufacturer Part # | 9431-1 |
| Height | 1" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 9431-1 Knob
