RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle 943-038 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 943-038 4-1/2 Inch Blade Assembly 3/16 Inch Cut Stainless Steel with Ear
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 943-038 |
| Manufacturer Part # | 943-038 |
| Height | 0.7" |
| Width | 5" |
| Depth | 11.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 943-038 Blade Assembly 3/16" Cut, 4-1/2" X 9-1/2" Block 12 Blades Ear On One Corner, Prince Castle Tomato Saber 943 Tomato Slicer
