RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle cake and pastry decorating tools.
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle 943-033S cake and pastry decorating tools
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 943-033S 1.5 Inch Knob Guide Rod Aluminum Pack of 2
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 943-033S |
| Manufacturer Part # | 943-033S |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 943-033S Material Aluminum, Length 1 1/2", 38 Mm, Outer Diameter 1", 25 Mm, Thread 43228, Sold In Quantities Of Pack Of 2
