FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 942713 20 Inch Electric OEM Refrigerator with Stainless Steel - Freezer
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 942713 |
| Manufacturer Part # | 942713 |
| Height | 14" |
| Width | 20" |
| Depth | 22" |
| Weight | 55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 942713 Unit 1/2 134 Nek6214z 115v Gdm 45/47