RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 942659 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 942659 4.3 Inch Temp Control Kit for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 942659 |
| Manufacturer Part # | 942659 |
| Height | 1.4" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 942659 Temp Control 077b3315 Kit #077b7345 R 2
