FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 942364 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 942364 10 Inch Evaporator Coil Assembly Corrosion Resistant Do
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 942364 |
| Manufacturer Part # | 942364 |
| Height | 8.88" |
| Width | 10.4" |
| Depth | 29.9" |
| Weight | 10.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 942364 Evaporator Coil Assy Ta/tg/tr 2 Solid Do
