Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 942 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 942 11 1/4 Inch Width Frameless Mirror to 17 1/4 Inch Glass
| Manufacturer | Bobrick |
|---|---|
| Model Number | 942 |
| Manufacturer Part # | 942 |
| Height | 2" |
| Width | 17.25" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 3.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bobrick 942 Frameless Mirror 11 1/4in X 17 1/4in