Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 941873 4.3 Inch Electric Capacitor Start 2252273 for NT2192GK 11
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 941873 |
| Manufacturer Part # | 941873 |
| Height | 1.8" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 941873 Capacitor Start 2252273 For Nt2192gk 11
