RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 9418 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 9418 1 Inch Electric Cheesemelter Stainless Steel with Precise Heat
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 9418 |
| Manufacturer Part # | 9418 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 9.9 lbs |
| Weight | 9.9 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 9418 Disch Pan Cheesemelter 142
