Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 941276 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 941276 7.6 Inch Starter Component Kit for Electric Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 941276 |
| Manufacturer Part # | 941276 |
| Height | 2.85" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 941276 Start Compnt Kit Nt6217z 115v 934658/934
