Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 940949 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 940949 8 Inch Power Pack Electric OEM Durable Design
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 940949 |
| Manufacturer Part # | 940949 |
| Height | 5.3" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 12.4" |
| Weight | 1.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 940949 Power Pack/csir Box 1262264
