Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 940138 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 940138 .087 OD X .036 ID X 72 Inch OEM Cap Tube to Regulate Refrigerant Flow
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 940138 |
| Manufacturer Part # | 940138 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 940138 Cap Tube .087od X .036id X 72
