RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 94-898-00 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 94-898-00 Kit Filter Ice and Fountain Stainless Steel - Food Grade
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 94-898-00 |
| Manufacturer Part # | 94-898-00 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 94-898-00 Kit Filter Ice And Fount Ain