RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 94-703-00 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 94-703-00 7.6 Inch Water Boost Filtration System Stainless Steel
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 94-703-00 |
| Manufacturer Part # | 94-703-00 |
| Height | 4.15" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 94-703-00 Vlv Rlf Water Boost Fltr Syste