RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 94-5065 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 94-5065 Stainless Steel Press Switches for Commercial Equipment
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 94-5065 |
| Manufacturer Part # | 94-5065 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 94-5065 Cover Box Press Switches