RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 94-462-00 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 94-462-00 11 Inch Filter Housing with Bypass Stainless Steel
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 94-462-00 |
| Manufacturer Part # | 94-462-00 |
| Height | 3.05" |
| Width | 11" |
| Depth | 19.15" |
| Weight | 2.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 94-462-00 Filter Housing 18 In Ss W/bypa