Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket equipment stand accessories and work table accessories.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE -939673 equipment stand accessories and work table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE -939673 3 Inch Drawer Slide Assembly Btm/left Stainless Steel Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | -939673 |
| Manufacturer Part # | -939673 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 2.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE -939673 Drawer Slide Assembly Btm/left, 25-3/8" Long Overall, True Tpp-60d-2 115v Tpp44d-2 115v Trcb Tuc-67d-2
