Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 939661 2.55 Inch Drawer Slide Assembly for Commercial Use
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 939661 |
| Manufacturer Part # | 939661 |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 14.95" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 939661 Drawer Slide Assembly Bottom Rt Tssu
