Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE refrigerated display cases.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 939045 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 939045 2.4 Inch Hinge Kit Gdm 06 Bottom Right Replacement
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 939045 |
| Manufacturer Part # | 939045 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 939045 Hinge Kit Gdm 06 Bottom Rh
