Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip warmers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 938960 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 938960 1 1/8 Inch Accumulator with Spun Ends for Fluid Control
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 938960 |
| Manufacturer Part # | 938960 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 9.3" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 938960 Accumulator W/spun Ends 1 1/8 X 9
