Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 936649 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 936649 Start Component Kit OEM Plastic for Refrigeration Systems
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 936649 |
| Manufacturer Part # | 936649 |
| Height | 3.2" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 936649 Start Component Kit Emy70her 934994/9349
