Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 936604 Gasket Base Kit Trcb 72 5 Inch Durable Elastomer Seal
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 936604 |
| Manufacturer Part # | 936604 |
| Height | 4.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 66.5" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 936604 Gasket Base Kit Trcb 72