RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing CROWN STEAM units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket CROWN STEAM 9360-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM 9360-1 6 Inch Electric Solenoid Valve Stainless Steel Blowdown
| Fits with Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 9360-1 |
| Manufacturer Part # | 9360-1 |
| Height | 4" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 9360-1 Solenoid Valve 240v Blowdown
