Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 935950 2.6 Inch Electric Capacitor Start OEM Component
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 935950 |
| Manufacturer Part # | 935950 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 935950 Capacitor Start 513556535 378 454 115v
