Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 935949 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 935949 1.15 Inch Overload Comp F OEM Mechanical Component
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 935949 |
| Manufacturer Part # | 935949 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 935949 Overload Mrt26adk 5590 513554617 Comp F
