FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 935831 Drawer Support Assembly to Enhance Stability in Kitchens
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 935831 |
| Manufacturer Part # | 935831 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 10.2 lbs |
| Weight | 10.2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 935831 Drawer Support Assembly Trcb 36