RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 935463 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 935463 1 Inch Vent Direct Connect Oven Gas Stainless Steel - Stacked
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 935463 |
| Manufacturer Part # | 935463 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 935463 Vent Direct Connect Stkd Ovens