Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 935223 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 935223 Wide Overload Stainless Steel OEM Component for Food Equipment
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 935223 |
| Manufacturer Part # | 935223 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 935223 Overload 2295004 Crt00aen Ga3slu0002
